סוגי מעלונים

מעלון זחליל הוא מכשיר ייחודי המתחבר לכיסא הגלגלים ומאפשר לרדת ולעלות במדרגות בקלות ובבטיחות.
בדף זה תוכלו לקבל מידע רב על מעלונים (זחלילים) המותאמים לכיסאות גלגלים ממונעים ואחרים המותאמים לכיסאות גלגלים רגילים המסוגלים לשאת משקל שונה ובהתאמה שונה לתנאי הבית וצרכים נוספים. ישנם גם זחלילים המיועדים להורדת אנשים מבניינים בעת חירום ועוד.
מעלון זחליל קצר SA-S
מעלון זחליל ארוך SA-2
מעלון זחליל עצמאי Stair Max
מעלון זחליל ערסל SC-5

מעלון זחליל למשקל כבד SA-3
מעלון זחליל ערסל חירום CD-8
מעלון זחליל לכסא גלגלים ממונע
מעלון זחליל לכסא ממונע TRE-52
סוגי מעלונים

המגוון הגדול של סוגי מעלונים

חברת גלים מייבאת מגוון פתרונות נגישות לנכים, כאשר עיקר פועלה הוא בייבוא מעלוני מדרגות שונים עבור נכים ובעלי מוגבלות. מעלונים לנכים והמגוון הרחב המוצע הינם עולם בפני עצמו. ישנו היצע רחב של פתרונות נגישות לנכים וישנן אינספור אפשרויות העונות על הצורך של נכים המתניידים באמצעות כסאות גלגלים לעלות או לרדת במדרגות. כאשר ישנו מגוון כה גדול לעיתים אנו לא יודעים במה כדאי לבחור והאם הפתרון אכן עונה על צרכינו. בשביל זה אנחנו פה! אנו בחברת גלים כבר עשינו את העבודה הזו עבורך. מתוך מגוון ההיצע הקיים בחרנו מעלונים מעולים באיכותם. המעלונים שלנו הנקראים גם מעלון זחליל או מעלוני מדרגות הינם מוצר איכותי ביותר של חבת הגרמנית. מעלוני המדרגות אותם אנו מייבאים מיוצרים ביפן והמוצר בעל 5 שנות אחריות מה שמעיד על איכותו ועמידותו.

בחירת מעלון העונה על הצרכים

כאמור, בשוק קיים מבחר מעלונים גדול. אז איך בכל זאת נצליח להתאים לנו אל המעלון הנכון? אצלנו בחרת גלים ישנם מספר סוגים מעלונים העשויים לענות על כל צורך. עם פנייתכם אלינו נבין מהו הצורך שלכם ומה המאפיינים הפיזיים והטכניים אותם יש לקחת בחשבון. עם קבלת הפרטים הרלוונטיים אנו נדע איזה מעלון זחליל עשוי להתאים לכם בצורה הטובה ביותר מתוך המגוון הקיים. בראשותנו מעלונים העונים על מירב הצרכים והמצבים כדוגמת – מעלון זחליל קצר המתאים למדרגות צרות, מעלון זחליל עצמאי המאפשר עלייה או ירידה במדרגות באופן עצמאי ללא עזרת אדם נוסף, מעלון זחליל לכסא גלגלים ממונע, מעלון זחליל למשקל כבד אשר יכול לשאת אדם וכסא גלגלים במשקלים גדולים, מעלון זחליל לשעת חירום ועוד.

הדגמה אישית של מעלון זחליל עד בית הלקוח

חברת גלים רואה חשיבות רבה בהתאמה גבוהה ככל האפשר של סוג המעלון לאדם הזקוק לו. כדי שפתרון הנגישות יהיה מותאם ככל האפשר אנו נגיע אליכם עד אליכם להדגמת סוגי המעלונים השונים בבית הלקוח. התקשרו ואנו כבר נעשה כל שצריך על מנת לסייע לכם לקבל את הפתרון המושלם עבורכם.

 

התקשרו אלינו: גלים - מעלוני מדרגות ניידים.
דוד 052-8895516 , 072-211-6000
לעלות באיכות החיים!!