מעלון זחליל קצר SA-S

זחליל קצר הוא מעלון מדרגות איכותי וקל להפעלה. זהו המעלון זחליל הפופולרי ביותר מבין סוגי המעלון זחליל הקיימים בשוק.

מעלון זחליל קצר כולל משטח מתכת ולו "זחלים" איכותיים כמו לטנק היוצרים את התנועה החלקה במורד ובמעלה המדרגות. השם זחליל ניתן לו בעקבות השימוש המיוחד ב"זחלים".

מעלון זחליל קצר מוצמד לחלק התחתון של כיסא הגלגלים ויוצר עבורו מעין רמפה נוחה עבור הירידה והעליה במדרגות. בנוסף יש לזחליל הקצר ידית מתכת ייחודית המאפשרת שליטה מלאה הן בתנועה מטה ומעלה במדרגות והן בסיבוב של 360 מעלות במעלה גרם המדרגות וזאת ללא צורך בידיות או כפתורים מיוחדים. 

חשוב להדגיש כי הזחליל קצר הוא פיתוח ייחודי ששם דגש על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. הזחליל שלנו לא נתקע!! וזאת לעומת מעלונים אחרים הקיימים בשוק. לכן חשוב לעשות בדיקה מקיפה ולרכוש את הזחליל המקורי של החברה הגרמנית הנמכר באירופה ובצפון אמריקה.

הזחליל הקצר מתחבר בקלות לכיסא הגלגלים ופותר את בעיית הניידות במדרגות לנכים ובעלי מוגבלות. בעזרת הזחליל הקצר ניתן לרדת ולעלות במדרגות וכך גם לצאת מהבית ולהמשיך עד כמה שניתן, בשיגרת החיים שהייתה לאדם לפני התאונה או המחלה.

אנשים רבים בארץ סובלים ממוגבלות המובילה לבעיה בניידות והופכת לקושי אמיתי בעת היציאה מהבית והצורך לרדת או לעלות במדרגות. מוגבלות מסוג זה יכולה להיות זמנית או קבועה והיא כוללת אנשים שעברו פציעה, אנשים קשישים או כאלה שהוגדרו כ"תשושים" וכן אנשים שכתוצאה ממחלה או תאונה הפכו לנכים.

הזחליל הוא פתרון מיידי בעלות נמוכה לעומת האפשרויות האחרות כגון: מעבר דירה, שיפוץ ושינוי הבית כדי להתקין מעלון קבוע, או התקנת מעלית בבניין או בבית, כל אלו הם פתרונות הרבה יותר יקרים ובהחלט לא זמינים באופן מיידי.

מעלון זחליל מעניק גמישות בכך שניתן לקחת אותו למקומות אחרים כמו בעת ביקור אצל בני משפחה, חברים או כשצריך להגיע למבנים שאינם נגישים. ניתן להכניס את המעלון זחליל לרכב ולהשתמש בו בעת הצורך. לכן רבים מצאו שהזחליל הקצר הוא הפתרון המושלם למוגבלות זמנית או קבועה.

אנו בחברת "גלים", מזמינים אתכם להתקשר אלינו עם כל שאלה ונשמח לעזור, לייעץ וגם להגיע אליכם להדגמה של פתרון נגישות המתאים לצרכים שלכם.

התקשרו אלינו: גלים – מעלוני מדרגות ניידים.
דוד 052-8895516 , 072-211-6000
לעלות באיכות החיים!!