מעלון זחליל לכסא ממונע TRE-52

מעלון זחליל לכיסא ממונע הוא מעלון מרווח שעליו ניתן להעלות את כיסא הגלגלים הממונע בצורה בטיחותית, קלה ונוחה.

כמו בכל סוגי הזחליל שלנו, גם הזחליל לכיסא ממונע קל להפעלה ולא דורש כוח פיזי. הוא בטיחותי ביותר ומעניק תמיכה טובה גם לראש. מעלון זחליל מדגם זה  מאופיין בהפעלה חכמה ובטיחותית. הוא תומך בנשיאה של משא כבד וניתן להעלות בו משקל של עד 200 ק"ג.

מעלון זחליל לכיסא גלגלים ממונע נמכר בעיקר למגזר המוסדי בגלל גודלו ובגלל היכולת שלו לשאת משקל כבד. יחד עם זאת, גם אנשים פרטיים רכשו או שכרו מאיתנו את המעלון לפי הצורך ולפי רוחב המדרגות.

למרות שמדובר במעלון זחליל כבד, הרי שהשימוש בו קל מאוד. קל גם להטות אותו במדרגות מאחר וההטיה נעשית על-ידי בוכנה שקל מאוד להפעילה – פשוט עושים זאת בלחיצה על כפתור.

מעלון לכיסא ממונע מעניק איכות חיים החשובה ביותר לאדם המוגבל ולבני משפחתו מאחר והוא מאפשר לאנשים בעלי מוגבלות בניידות לצאת מהבית ולהמשיך באורח החיים החברתי שלהם, לרדת ולעלות במדרגות בקלות ובנוחות.

אנו בחברת גלים דוגלת במתן איכות ושירות ללא פשרות. על כן אנו דואגים לוודא כי לדגם מעלון לכסא גלגלים שלנו, כמו לכל סוגי הזחליל יש תו תקן העומד בדרישות הגבוהות ביותר. בנוסף, מוצרינו השייכים לחברה גרמנית מגיעים עם 5 שנות אחריות מלאה דבר אשר אף הוא מעיד על איכות המוצרים ועל סטנדרטים גבוהים ללא פשרות.

בנוסף, אנו מעניקים אחריות לכל החיים על המנוע והגיר של מעלון זחליל לכיסא גלגלים ממונע בכפוף לכתב אחריות.

אנו בחברת "גלים", מזמינים אתכם להתקשר אלינו עם כל שאלה ונשמח לעזור, לייעץ וגם להגיע אליכם להדגמה של פתרון נגישות המתאים לצרכים שלכם.

התקשרו אלינו: גלים – מעלוני מדרגות ניידים.
דוד 052-8895516 , 072-211-6000
לעלות באיכות החיים!!