מעלונים וזחלילים – זכאות משרד הבריאות

אנו, חברת גלים יבוא ושיווק – יבוא של מעלונים וזחלילים איכותיים ביותר ובעלי תו תקן, נבחרנו כספק ראשי של משרד הבריאות ונשמח לעזור לכם לממש את זכויותיכם כדי לשפר את איכות החיים, הנגישות והיכולת להמשיך להתנייד בבית ומחוצה לו. 

מהי זכאות משרד הבריאות בתחום המעלונים והזחלילים?

משרד הבריאות משתתף במימון מכשירי שיקום וניידות על פי התוספת השלישית לחוק ביטוח בריאות ממלכתי ובכפוף לנוהל מכשירי שיקום וניידות.

בינואר 2014 נכנס לתוקפו הנוהל לפיו, משרד הבריאות ישתתף במימון מכשירי שיקום וניידות לאנשים עם מוגבלויות. השתתפות משרד הבריאות נעשית על-פי הקריטריונים שקבע המשרד בנוהל החדש.

כאמור, חברתנו זכתה במכרז לאספקת המוצרים הבאים: מעלון מדרגות – זחליל והיא פועלת בהתאם לדרישות משרד הבריאות הכוללות שירות איכותי, מקצועי ויעיל.

לפרטים נוספים אודות הזכאות והמימון של משרד הבריאות היכנסו לאתר המשרד.

עלייה במדרגות עם כיסא גלגלים
משרד הבריאות-מעלונים וזחלילים
משרד הבריאות-מעלונים וזחלילים

תהליך מימוש הזכאות לקבלת מעלונים - זחלילים:

לאחר קבלת אישור זכאות ממשרד הבריאות, ניתן ליצור עמנו קשר:

בטלפון: 072-2116000

מייל: galimg@012.net.il

פקס: 072-2507879
פקס למייל: 072-2765668

יש להעביר אלינו את טופס אישור הזכאות ואת המפרט המאושר. אנו ניצור אתכם קשר ונגיע אליכם לצורך הדגמת המכשיר וכן התאמה ואספקה.

לאחר ההתאמה והאספקה, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, יהיה עליכם לחתום על מספר מסמכים המעידים על קבלת המכשיר וכן על התחייבותכם להשיב את המכשיר בתום השימוש.

שימו לב, יש לשמור על תקינות המכשיר לאורך כל תקופת השימוש בו. יש לאחסן את המכשיר במקום סגור ובטוח.

במקרה של תקלה במכשיר בעתיד, תוכלו לפנות אלינו לצורך ביצוע התיקונים. לידיעתכם, משרד הבריאות יממן עבורכם את עלות התיקון, למעט במקרים של תקלות הנובעות משימוש לא סביר.

אנו בחברת גלים, מייבאים את הזחליל הגרמני, הנמכר ברוב מדינות אירופה, הזחליל (מעלון מדרגות), הינו בעל תו תקן והינו הבטוח והאיכותי ביותר.
נבחרנו לספק את מעלון המדרגות – הזחליל גם לרשויות וארגונים רבים בכל הארץ וזאת בנוסף למאות לקוחות פרטיים.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ ולענות על כל שאלה.

קראו עוד על